SIA «Frontons Pluss» Latvijas tirgū ir no 2004. gada. Lielāko daļu no piedāvājuma sastāda dekoratīvi metāla nožogojumi, vārti, vārtiņi, margas, sarunas ierīces, videonovērošanas sistēmas, vārtu automātika, kā arī kāpnes un nestandarta konstrukcijas. Piedāvājam dekoratīvu metāla kalumu elementus, vārtu aksesuārus, dažāda veida stiprinājumus un citus izstrādājumus.

◊ Balkonu un kāpņu margas, nožogojumi ir svarīgi katrai mājai. Šiem izstrādājumiem jābūt kvalitatīviem un ilgi jākalpo. Piedāvājam metāla izstrādājumus karsti cinkot, gruntēt un krāsot, kas ievērojami pagarina kalpošanas laiku.

◊ Ražošanā tiek piedāvāts pilns pakalpojumu klāsts – sākot no uzmērīšanas dabā, projekta izstrādes un izgatavošanas līdz pat montāžai objektā.

◊ Izgatavojam dažāda veida vārtus — veramos un bīdāmos, vārtus ar un bez automātikas.

◊ Pēc individuāla pasūtījuma izgatavojam koka un metala nožogojumus, vārtus, margas, kāpnes, nojumes, metāla dizaina elementus un citus.

◊ Tehniskos risinājumus veicam dažādās sarežģītības pakāpēs.

◊ Piedāvājam dažādu veidu un izmēru betona stabus un pasētas.

◊ Pie mums var pasūtīt ekskluzīvas spirālveida kāpnes. Kāpņu konstrukcija izgatavota no metāla sakausējuma. Kāpnes apvieno sevī dekoratīvu stila elementu, kas papildina un akcentē interjera dizainu.

◊ Veikalā «Dekoratīvi metāla izstrādājumi» varat iegādāties dekoratīvus metāla  kalumu elementus,rokturus,slēdzenes, vējrādītājus, puķu turētājus,karogu   turētājus, nerūsējoša tērauda stiprinājumus, koka margu stiprinājumus,  bīdāmo vārtu aksesuārus un citus izstrādājumus.